Publicat 04 Mai 2021 | Reactualizat 03 Iun 2021 | Expiră 04 Iun 2021

Medici Specialisti / Primari

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana sociabila, deschisa la nou;
- asumarea raspunderii;
- sustinerea si implicarea la atingerea obiectivelor stabilite impreuna cu echipa.

Suntem o clinica multidisciplinara, cu o echipa profesionista, in cautarea de noi colaborari cu medici specialisti/primari pentru urmatoarele specialitati:
- medicina interna, cardiologie, neurologie, reumatologie, psihiatrie, ORL, oftalmologie, endocrinologie, medic laborator (biolog, biochimist) si asistent medical (recoltare).

Descrierea jobului

- Salariu motivant;
- Sprijin in dezvoltarea profesionala;
- Bonusuri in functie de activitate;
- Contract CASMB/servicii cu plata/alte servicii.

Conceptul clinicii este ca odată redobandita, starea de sanatate sa fie menținută prin abordarea unui regim de viata sanatos prin nutritie, mișcare si nu in ultimul rand, echilibru psiho-emotional. Tratam bolile cu o echipa de medici multidisciplinari si aparatura de ultima generatie de care dispune clinică.

Expirat
Medici Specialisti / Primari  -  Clinica Medicala De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu Eminescu 100 S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles