Publicat 16 Mar 2021 | Reactualizat 13 Apr 2021 | Expiră 16 Apr 2021

Medici specialisti, fiziokinetoterapeuti - Ingrijiri.ro

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal postului de medic specialist si fiziokinetoterapeut va avea disponibilitatea de a efectua consultul si/sau manevrele de recuperare medicala la domiciliul pacientului in baza recomandarilor primite de la medicii specialisti si/sau medicii de familie.
Medicul specialist va beneficia de aparatura necesara portabila (EKG, Ecograf, Spirometru, tensiometru, s.a.) pentru consultul la domiciliul pacientului si stabilirea planului de tratament.
Fiziokinetoterapeutul va beneficia de aparatura de specialitate necesara procedurilor de recuperare medicala recomandate de medicul specialist.
Cerintele colaborarii >
- certificat de libera practica
- certificat de membru in organizatia profesionala
- asigurare malpraxis
- permis conducere categoria B
- flexibilitate

Descrierea jobului

Consultul si indeplinirea planului de tratament propus pentru pacientul ce necesita ingrijiri medicale la domiciliu.

Societate medicala nou infiintata de ingrijire medicala la domiciliul pacientului, multidisciplinara, cu un standard de calitate ridicat, profesionalism si dedicatie catre tratamentul pacientului, in confortul propriului camin.

Se adreseaza unei game largi de pacienti , oferind o solutie completa pentru diagnosticul, monitorizarea si tratamentul afectiunilor si a complicatiilor sale.

Ne dorim o echipa dedicata profesiei, seriosa, cu spirit organizatoric, orientata catre pacient.

Expirat
Medici specialisti, fiziokinetoterapeuti - Ingrijiri.ro  -  Ingrijiri Medicale La Domiciliul Pacientului S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles