Publicat 28 Iun 2019 | Reactualizat 23 Iul 2019 | Expiră 28 Iul 2019

Medici Specialisti / Clinicile ANIMA

7 posturi

Candidatul ideal

Daca sunteti Medic Specialist sau Primar va invitam sa va alaturati echipei ANIMA, companie ce face parte din grupul MedLife.

Va propunem o colaborare full-time, pentru consultatii in ambulatoriu. Suntem deschisi si colaborarilor part-time cu un program flexibil, in functie de preferintele dvs.

Descrierea jobului

Avem oportunitati de colaborare in:

  • Clinica ANIMA Progresului (Soseaua Giurgiului nr. 94 , Sector 4) pentru
    • ​Medic specialist Alergologie,
    • Medic specialist Endocrinologie,
    • Medic Specialist Neurologie.
  • Clinica ANIMA Veteranilor (Bd. Iuliu Maniu Nr. 78, Sector 6) pentru
    • ​Medic specialist Ginecologie,
    • Medic specialist Alergologie.
  • Clinica ANIMA Victoriei (Str. Buzesti nr. 75-77, Sector 1) pentru
    • ​Medic specialist Cardiologie,
    • Medic specialist Gastroenterologie.

Clinicile Anima, parte din grupul MedLife, aduc pe piata romaneasca conceptul de ingrijire medicala “aproape de tine”. Anima vine in intampinarea tuturor celor preocupati sa aiba o viata sanatoasa si ii apartine fiecarui pacient si familiei sale. La Anima recunoastem valoarea pe care o aduce individualitatea, diversitatea si grija fata de sanatatea celor apropiati.

Medici Specialisti / Clinicile ANIMA  -  Clinicile ANIMA