Publicat 03 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Medici rezidenti si specialisti pentru Germania

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Diploma de absolvire a facultati sau diploma specialist,
- Cetatenie romana,
- Limba germana la nivel B2/C1,
- Certificat de conformitate,
- Dorinta de relocare pe o durata lunga.

Descrierea jobului

Head-Hunting recruteaza medici rezidenti si specialisti pentru spitale si clinici private din Germania.

Locatiile sunt pe tot teritoriul Germaniei.

Serviciile de asistenta pentru obtinerea locului de munca sunt gratuite.
Candidatii interesati ne pot contacta direct.

Oferta generala:
- salarizarea este conform grilei de venituri pentru medici din Germania, intre 4000 euro - 6000 euro,
- oferim asistenta pentru obtinerea aprobarii de libera practica in Germania,
- posibilitate de a incepe un rezidentiat in Germania,
- in unele locatii se ofera cazare pentru perioada de inceput.
- posturi disponibile in majoritatea specialitatilor medicale.

Primul interviu este telefonic sau pe Skype.

Head-Hunting Ltd offers to each candidate the opportunity to find the right job in Romania or abroad, without paying any commission or taxes!

We take into consideration each candidate’s expectations and career path and try to find employment opportunities that correspond to a candidate’s profile and to provide them with interesting career opportunities, both in terms of the position and progression potential.

Expirat

Medici rezidenti si specialisti pentru Germania  -  HEAD-HUNTING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles