Publicat 12 Mai 2010 | Expiră 12 Mai 2010

Medici Radiologi si Dermatologi

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Conditii:- vechime 10 ani
- lb. engleza
- specializare: radiologie sau dermatologie
- vechime in specializare minim 5 ani

Descrierea jobului

Se ofera gratis:- locuri de munca in spitale si clinici Kuwait
- obtinere permis munca, aprobare MS Kuwait, transport dus-intors, cazare
-Salariul cuprins intre 1200 KD-2000 KD/luna, echivalent a 3500-5700 EURO/luna la un program de 8 h/zi, 6 zile/saptamana
- stimulente in functie de performante, cuprinse intre 3% si 5% din salariu
- CO de 30 zile/an platite + bilet dus/ intors gratis
- durata contract 2 ani cu posibilitate de prelungire
Se cere: - in I -a faza CV in engleza si romana, copie a actelor de studii, specializari, perfectionari
Costuri:- fara comision de mediere
- singurele costuri: apostilarea, traducerea , legalizarea si supralegalizarea actelor ( dupa faza de preselectie)

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Medici Radiologi si Dermatologi  -  SC PLASAMENT HOC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles