Publicat 31 Ian 2019 | Expiră 03 Mar 2019

MEDICI PSIHIATRIE, ENDOCRINOLOGIE, NEUROLOGIE, OFTALMOLOGIE

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

NE MARIM ECHIPA DE MEDICI COLABORATORI.
Dorim sa colaboram cu medici in urmatoarele specialitati: OFTALMOLOGIE, CARDIOLOGIE, REUMATOLOGIE, NEUROLOGIE, PSIHIATRIE, DIABET, ENDOCRINOLOGIE, MEDICINA INTERNA, LABORATOR. Se poate aplica direct si pe pagina de internet a societatii.
Suntem interesati si de urmatoarele competente medicale in ecografie: ECOGRAFIE 4D MORFOLOGIE FETALA, ECOGRAFIE GENERALA, ECOGRAFIE VASE, ECOGRAFIE CARDIACA, ECOGRAFIE MUSCULO-SCHELETALA, ECOGRAFIE ENDOCRINA.

Descrierea jobului

Candidatul trebuie sa fie medic specialist in una dintre specialitatile mentionate mai sus.
Se poate aplica direct si pe pagina de internet a societatii
Sa detina autorizatia(avizul) de libera practica - avizat la zi sau in curs de obtinere.
Sa detina calitatea de membru inscris la Colegiul Medicilor sau in curs de obtinere.
Sa detina asigurarea de malpraxis valabila, incheiata pe o durata aflata in vigoare
Sa fie disponibil pentru colaborare pentru consultatii cu plata si / sau CASMB.
Sa fie orientat catre pacient in vederea oferirii unui serviciu medical de calitate, cu profesionalism si dedicatie fata de profesia aleasa.
Manifesta deschidere, empatie si disponibilitate fata de pacient.

Oferim:
- colaborare PFA foarte avantajoasa sau pachet salarial foarte atractiv, incepand de la 1000 Euro lunar si platit la timp
- bonusuri si comisioane motivante
- program flexibil

Centrele noastre medicale ofera o gama variata de servicii medicale atat angajatilor firmelor nationale (medicina muncii), cat si persoanelor individuale. Infiintati in 2006 am cunoscut o dezvoltare permanenta, in prezent detinand doua centre medicale cu o varietate de specialitati medicale si aparatura performanta, imagistica (ecografe foarte performante si osteodensitometru DEXA), un laborator complet si performant de analize medicale, doua baze de recuperare medicala complet utilate, cu kinetoterapie si fizioterapie.
Avem un colectiv experimentat de medici si asistenti medicali care va asteapta in mijlocul lor.

Expirat
MEDICI PSIHIATRIE, ENDOCRINOLOGIE, NEUROLOGIE, OFTALMOLOGIE  -  CLINICILE MEDIC LINE BUCURESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles