Medici - Oftalmologie/Endocrinologie/Cardio/Gineco/Pneumo

Oraș de lucru
Departamente
Salariu 10000 - 20000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam Medici Specialisti/Primari cu specialitatea: Oftalmologie/Endocrinologie/Cardiologie/Ginecologie/Pneumologie.
Program full-time/part-time, in contract cu CAS sau doar cu plata.

Descrierea jobului

-Efectuarea serviciilor medicale de specialitate.
-Dotare moderna si completa a cabinetelor, program flexibil, mediu de lucru profesionist.
-Pachet salarial foarte avantajos negociat in functie de programul de lucru, competente si experienta.

MEMORMED este un centru medical aflat in plina ascensiune. Cu o vechime de 12 ani pe piata serviciilor medicale MEMORMED si-a dezvoltat mereu activitatea, reusind sa asigure in prezent pacientilor sai o gama larga de servicii medicale la cele mai inalte standarde. MEMORMED inseamna excelenta medicala si raspuns la nevoile actuale ale pacientului. Alatura-te unei echipe unite, profesioniste care abordeaza cu entuziasm provocarile serviciilor de sanatate. www.memormed.ro

Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 18 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos