Medici Familie

CORAM MEDICAL SRL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Medic specialist de medicina de familie sau rezident in ultimul an.
Colaborare prin angajare cu carte de munca sau colaborare cu PFA (alegerea candidatului).
Persoana serioasa, responsabila si consecventa cu dorinta de a invata si de a progresa profesional.
Experienta profesionala nu este necesara, colaboram si cu proaspat specialist sau rezident in an terminal.

Descrierea jobului

Activitate de medicina de familie in 3 cabinete, in Caracal, zona Centrala, centru medical multidisciplinar si laborator cu 12 ani experienta.
Sustinere si ajutor din partea celor 2 medici, care cunosc bine pacientii, modul de lucru etc.
Asistente dedicate si cu multa experienta.
Venit extraordinar, bonusuri si sporuri proportionale cu nivelul de performanta.

Descrierea companiei

Centrul Medical CORAM
Este primul centru medical privat mare din Caracal, cu peste 12 ani experienta.
Detine 3 Cabinete de Medicina de Familie cu peste 5000 de pacienti inscrisi.
Publicat 5 oct. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos