de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2007 | Reactualizat 27 Feb 2007 | Expiră 01 Mar 2007

medici/asistenti veterinari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

seriozitate ,responsabilitate,dorinta de a creste impreuna cu vet care clinic

Descrierea jobului

responsabilitati:
asistenta medicala veterinara,tratamente,urgente
Beneficii:
salariu fix,prime si bonusuri in functie de realizari,carte de munca (pt medici)
pentru noi echipa este o familie!

Descrierea companiei

compania noastra detine 2 centre veterinare in bucuresti
primul centru este deschis de 4 ani ,cel de al doilea de 8 luni
va asteptam cu drag
contact: 0745 69 19 72

Expirat
medici/asistenti veterinari  -  vet care clinic

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles