Medic veterinar

SC KARAVET SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Medic veterinar cu experienta in cabinet sau clinica.
  • Abilitati de comunicare si organizare
  • Spirit de echipa si flexibilitate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Examinarea pacientilor
  • Capacitatea de a diagnostica si prescrie tratamente corespunzatoare
  • Efectuarea de manopere si interventii chirurgicale
  • Efectuarea examenelor de laborator
  • Recomandarea de produse/diete veterinare
  • Completarea registrelor
Beneficii:
  • Lucru intr-o echipa tanara
  • Salariu atractiv cu posibilitati de marire
  • Lucru cu echipamente moderne
  • Bonusuri si prime de sarbatori
  • Cursuri pregatire profesionala continua

Clinica veterinara activa de peste 12 ani, intr-o continua dezvoltare si modernizare punand accent pe cresterea calitativa a serviciilor oferite.
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022