Publicat 12 Nov 2019 | Expiră 13 Dec 2019

MEDIC VETERINAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Calitati si Aptitudini :
- Comunicare: sunteţi capabil/ă să comunicaţi clar şi concis, şi recunoşti faptul că pentru o bună comunicare trebuie să ştiţi să ascultaţi şi să extrageţi informaţia necesară.
- Leadership: vă asumaţi responsabilitatea de a atinge obiectivele şi luaţi initiativa fară ca să vi se spună ce trebuie să faceţi.
- Orientare spre rezolvarea problemelor: sunteţi capabil/ă de a identifica şi analiza o problemă existentă/potenţială şi găsiti soluţii potrivite pentru fiecare situaţie în parte.
- Încredere: vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realiza.
- Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei şi persoane.
- Energetic/ă: vă place să munciţi şi sunteţi dispus/ă să investiţi timp şi efort pentru a vă atinge obiectivele.
- Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă şi de asemena puteţi lucra indiviual

Descrierea jobului

Responsabilitati : - promovarea si vanzarea produselor din portofoliu,
- dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti.
Beneficii : - salariu motivant : fix + comision
- program flexibil
- masina de serviciu + instrumente de lucru
Experienta in domeniu constituie un avantaj

Societate Comerciala ce are ca obiect de activitate distributia de medicamente de uz veterinar, produse de pet shop, furaje si alte produse din acesta categorie.

Expirat
MEDIC VETERINAR  -  ACTIV MED

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles