de ani Fără Frică...

Publicat 17 Ian 2016 | Reactualizat 17 Feb 2016 | Expiră 18 Feb 2016

Medic Veterinar - vanzari produse veterinare & depozit

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunoasterea limbii Engleze
- Abilitati de comunicare si lucru sub stres
- Disponibilitate la program prelungit
- Ordonat in activitate
- Nefumator

Descrierea jobului

Vanzari catre Clinici si Cabinete veterinare, dezvoltarea portofoliului de produse veterinare.
Dezvoltarea unui depozit de produse veterinare & farmaceutice - verificarea conformitatii produselor, legatura cu autoritatile si cu clientii, pregatirea documentelor de livrare. Activitati de marketing.

Beneficii: Salariu motivant in functie de performanta, posibilitatea de a avansa in cadrul firmei.

Vetro Design este o companie cu peste 40 de angajati, si o vechime de 20 ani , importatoare de materiale medicale si stomatologice, produse farmaceutice si cosmetice, materiale de curatenie si igiena, produse veterinare.
Vetro Design este unul din cei mai mari furnizori de echipamente si materiale de unica folosinta cu clienti in Romania si Europa.

Expirat
Medic Veterinar - vanzari produse veterinare & depozit  -  VETRO DESIGN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles