de ani Fără Frică...

Publicat 11 Mai 2019 | Expiră 11 Iun 2019

Medic veterinar - Tehnician veterinar

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Datorita perseverentei, succesului si seriozitatii de care Clinica Veterinara Mobile Vet a dat dovada inca de la primul pacient care ne-a calcat pragul in 2013, am decis extinderea serviciilor oferite, prin deschiderea unei noi clinici in Sector 3 pe Str. Branduselor nr. 66 (Zona Mall Vitan) dotata la standarde europene care ofera servicii veterinare de cea mai inalta calitate.

Suntem in cautare de absolvent/a al Facultatii de Medicina Veterinara cu experienta minima de 2-3 ani intr-un cabinet sau clinica veterinara, medic principal sau tehnician veterinar pe o tura.
- Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana sociabila, cu abilitati de comunicare, flexibilitate si aspect profesional.
- Program de lucru: 7h/zi, 2 weekenduri/luna;
- Reprezinta un avantaj experienta intr-un domeniu ce necesita specializare: medicala, chirurgie, radiologie, ecografie, cardiologie, laborator, etc.
- Spirit de initiativa, convingator si devotat muncii in echipa.
- cunostinte de lucru cu echipamente de laborator (biochimie, hematologie) si despre produsele farmaceutice comune (locatia are si farmacie)
- cunostinte in lucrul cu PC-ul si de limba engleza nivel mediu
- Medicul v-a fi responsabil de o tura in clinica veterinara Mobile Vet.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-capacitatea de a lucra intr-o echipa tanara.
-capacitatea de a diagnostica si prescrie tratamente corespunzatoare.
-manopera si interventii chirurgicale.
-sociabil si comunicativ.
-recomandare de produse si vanzarea produselor de tip farmaceutic.
-recomandarea de produse si vanzarea dietelor veterinare.
-prezentarea clientilor serviciile oferite de clinica.
-stabileste necesarul de medicamente, accesorii, consumabile si echipamente din clinica.
-preia cazurile generale sau urgentele si le solutioneaza cu ajutorul asistentilor.
- completarea registrelor

Beneficii:
- lucrul intr-o echipa tanara.
- salariu corect, platit intotdeauna la timp, forme de angajare legale din prima zi.
- reduceri la produse si servicii.
- mediu de lucru civilizat, echipa cu oameni ce isi respecta colegii si clientii si sunt intotdeauna dispusi sa te ajute.
- opiniile fiecarui membru al echipei sunt luate in calcul.
- contract de munca pentru 8h/zi.
- salariu atractiv cu posibilitati de marire.
- bonusuri si prime sarbatori.
- lucrul cu echipamente moderne de ultima generatie.
- facilitarea/asigurarea de traininguri pentru acumularea de experienta in domeniul medical veterinar.
- salariu atractiv cu plata la timp intr-o transa sau doua.
- 2 week-end-uri pe luna libere.
- team building in fiecare an.

Pasiunea, dedicarea si respectul pentru viata sunt doar cateva din calitatile pe care le stapanim si care ne motiveaza sa fim in top. Medicii nostri specialisti, aparatura medicala de ultima generatie pe care o detinem impreuna cu dedicarea si profesionalismul cu care abordam fiecare situatie ne recomanda printre clinicile veterinare de top din Bucuresti.
Cei peste 6 ani de experienta in domeniul veterinar au reprezentat o imbunatatire continua a serviciilor oferite si ne-au consolidat cunostiintele in acest domeniu.
Suntem o echipa tanata si dinamica care prin profesionalism, amabilitatea si promtitudine am reusit sa dezvoltam aceasta companie.
In portofoliu nostru veti gasi: servicii veterinare la domiciliu, ambulanta veterinara non-stop, consultatii, tratamente, terapie intensiva, analize medicale veterinare, interventii chirurgicale, internari, ecografii, EKG, radiografii, vaccinari, deparazitari, implantare microcipuri si inregistrare RECS, eliberare pasaport UE, farmacie veterinara, pet taxi, cosmetica veterinara, taxi animale, pet shop etc.

Expirat
Medic veterinar - Tehnician veterinar  -  SC MOBILE VET SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles