Publicat 22 Iul 2021 | Reactualizat 19 Aug 2021 | Expiră 22 Aug 2021

MEDIC VETERINAR-SIBIU

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei sa faci parte din echipa Spitalul Veterinar Transilvania, cel mai nou spital veterinar din Sibiu?
Atunci aplica acum pentru postul de medic veterinar, cu locatia in Sibiu ( cu sau fara experienta in domeniu).

Candidatul ideal este:
- Medic Veterinar proaspat absolvent sau cu experienta;
- dornic de cunoastere si dezvoltare continua;
- spirit de echipa si bune abilitati de comunicare;
- flexibilitate;
- responsabilitate asupra actului medical.

Descrierea jobului

Ce oferim:
- relocare (decontam cazare 1 luna de zile plus transport);
- pachet salarial atractiv si buget de pregatire continua - bonusuri de perfomanta;
- pachet de servicii medicale in clinici private;

- echipa tanara cu experienta profesionala acumulata in clinici de specialitate din Europa;
- practica medicala corecta si performanta;
- mediu de lucru confortabil si stimulativ;
- dotari tehnice si echipamente performante;
- colaborari cu medici specialisti internationali (diplomati sau rezidenti).

Expirat
MEDIC VETERINAR-SIBIU  -  Spitalul Veterinar Transilvania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles