Publicat 01 Nov 2006 | Reactualizat 30 Nov 2006 | Expiră 02 Dec 2006

MEDIC VETERINAR - REPREZENTANT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• experienta in domeniu minim 2 ani (cunostinte legate de tehnici de vanzare si comunicare) ;
• studii superioare, licentiat in medicina veterinara;
• permis de conducere categoria B ;
• cunostinte PC ;
• abilitati de comunicare si negociere ;
• dinamism, flexibilitate, adaptabilitate ;

Descrierea jobului

- promovarea imaginii firmei si a produselor veterinare
- imbunatatirea relatiei cu clientii din zona si asigurarea feed-back-ului informational catre managementul firmei
- incheierea de contracte speciale cu clientii, atingerea targetului valoric de vanzari totale
- studierea evolutiei pietei si activitatii depozitelor concurente
- intocmirea de rapoarte cu informatiie culese din piata

BENEFICII:
• pachet salarial motivant (salar fix + bonusuri in functie de realizari)
• mediu de lucru in care initiativa si implicarea persoanla sunt valorizate
• siguranta si seriozitatea respectarii angajamentelor firmei fata de colaboratori
• oportunitatea de a lucra cu profesionisti in domeniu

Montero Vet este membra M-grup. Are ca si activitate principala importul si distributia pe plan national a produselor farmaceutice de uz veterinar. Montero Vet beneficiaza de avantajele M-grup, astfel serviciile oferite sunt in continua crestere si diversificare.
Un obiectiv important al politicii M-grup in ceea ce priveste domeniul resurselor umane este acela de a asigura motivarea, stabilitatea si loialitatea personalului.

Pentru informatii suplimentare, persoana de contact: Arpad Magyaros e-mail: arpad.magyaros@montero.ro, tel. : 0729290587

Expirat
MEDIC VETERINAR - REPREZENTANT VANZARI  -  MONTERO VET.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles