Medic Veterinar - Reprezentant Medical

ALTIUS S.A. - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare absolvite: Medicina Veterinara,
  • Permis de conducere categoria B,
  • Excelente abilitati de comunicare si negociere,
  • Sociabil, convingator, organizat, dinamic,
  • Rigurozitate in respectarea sarcinilor si a termenelor limita,
  • Cunostinte avansate de operare PC si limba engleza,
  • Experienta intr-un cabinet veterinar si experienta cu aparatura medicala constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Gestionarea unui portofoliu de clienti (cabinete veterinare) dintr-o zona bine delimitata,
  • Promovarea stiintifica a produselor companiei,
  • Vanzarea produselor tinand cont de planul de vanzari agreat,
  • Monitorizarea concurentei,
  • Intocmirea de rapoarte privind activitatea de promovare/vanzare/incasare,

Lider de piata din anul 1999, in domeniul importului si distributiei de produse medicinale, precum si al aparaturii medicale de uz veterinar.
Publicat 27 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos