Publicat 18 Sep 2020 | Reactualizat 16 Oct 2020 | Expiră 19 Oct 2020

MEDIC VETERINAR-REPREZENTANT MEDICAL - CLUJ, BUCURESTI, IASI

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare medicină veterinară (obligatoriu)
  • Cunoștințe și tehnici de vânzare
  • Abilități de comunicare, atitudine orientată către client și rezultate
  • Cunoștințe de operare office, Outlook
  • Permis de conducere categoria B (minim 1 an experiență)

Descrierea jobului

  • Identifică medicii veterinari din zona alocată și nevoile acestora, le propune soluții (produse și servicii din portofoliu) pentru rezolvarea problemelor
  • Învață portofoliul de produse și servicii Vetro și îl promovează către clienții din aria de responsabilitate
  • Prospectează piața în vederea dezvoltării zonei alocate
  • Asigură suport în implementarea acțiunilor de marketing (evenimente, promoții, concursuri)
  • Realizează rapoarte de activitate periodice specifice.

VETRO este o companie ce are ca domeniu de activitate importul și distribuția medicamentelor de uz veterinar, a hranei și a altor articole pentru animalele de companie, a furajelor și aditivilor furajeri pentru fermele de creștere a animalelor, a produselor necesare asigurării igienei și biosecurității în unitățile pentru creșterea animalelor și în industria alimentară.

Compania s-a dezvoltat cu pași mici și siguri de la înființare până în prezent, ajungând astfel să se dezvolte la nivel național. Toate acestea s-au putut realiza cu ajutorul profesionalismului și calității echipei noastre.

Expirat
MEDIC VETERINAR-REPREZENTANT MEDICAL - CLUJ, BUCURESTI, IASI  -  VETRO SOLUTIONS S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles