Medic veterinar - Reprezentant de vanzari

ALTIUS SA 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Experienta in vanzari, in piata tinta (medicamente veterinare) - constituie un avantaj
· Experienta practica in ferme avicole reprezinta un avantaj
· Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
· Gandire creativa si analitica
· Capacitati de planificare si organizare proprie
· Permis categoria B obtinut de minim 3 ani
· Engleza scris si vorbit la nivel avansat
· Cunostinte PC – Microsoft Office
· Disponibilitate pentru deplasari frecvente

Descrierea jobului

Comercializarea si promovarea tehnica a produselor in zona arondata
Dezvoltarea si mentinerea continua a bazei de clienți
Identificarea oportunitatilor de vanzare
Suportul tehnic al clientilor in folosirea produselor si solutiilor oferite de companie
Monitorizarea concurentei

Altius, companie infiintata in 1999, lider de piata in domeniul medicinei veterinare si al nutritiei animale, angajeaza Medic Veterinar, “reprezentant comercial si tehnic pentru pasare in toata tara”
Publicat 5 Sept. 2022 Reactualizat 10 Oct. 2022 Expiră 15 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.