de ani Fără Frică...

Publicat 12 Feb 2008 | Reactualizat 12 Mar 2008 | Expiră 14 Mar 2008

Medic veterinar / Farmacist veterinar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- student an terminal sau absolvent medicina veterinara;
- excelente abilitati de coordonare si organizare;
- abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

- supravegheaza si coordoneaza activitatea farmaciei veterinare;
- vanzarea directa a produselor veterinare;
- se ocupa de aprovizionarea cu produse veterinare;
- se ocupa de planificarea comenzilor;
- isi asuma colectiv gestiunea farmaciei;
- inventariaza stocuri.

Montero Vet, membra a M-grup, a fost infiintata in 1999, si are in prezent 5 filiale tara, acoperind astfel zonele cele mai importante: Bucuresti, Braila, Iasi, Oradea, Sibiu, Timisoara.
www.montero.ro
-import si distributie produse farmaceutice veterinare;
-lant farmaceutic.

Expirat
Medic veterinar / Farmacist veterinar  -  Montero Vet

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles