de ani Fără Frică...

Publicat 10 Ian 2008 | Reactualizat 08 Feb 2008 | Expiră 10 Feb 2008

MEDIC VETERINAR - Distribuitor de medicamente veterinare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in domeniu
- permis conducere categoria B
- serios, comunicativ
- engleza -nivel avnsat

Descrierea jobului

- preia comenzi si le intocmeste in programnul WinMentor
- mentine relatia cu clienti
- promoveaza produsele societatii
- efectueaza traduceri din si in limba engleza
- intocmeste rapoarte de vanzari

Suntem o societate care desfasoara activitate de medicina veterinara. Detinem o clinica veterinara, farmacie veterinara respectiv desfasuram activitati de comert si distribuirea produselor de uz veterinar atat in Bucuresti cat si in tara. Sunte unici distribuitori de hrana Hill\'s in Romania, precum si de medicamente si vaccinuri HIPRA, totodata promovam si distribuim clientilor accesorii si instrumentar de uz veterinar.

Expirat
MEDIC VETERINAR - Distribuitor de medicamente veterinare  -  SC BIOVET IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles