Publicat 18 Nov 2019 | Expiră 19 Dec 2019

Medic Veterinar - Clinica Animale de Companie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Medic Veterinar practician sau Absolvent/a Facultate de Medicina Veterinara cu atestat de libera practica
- Persoana serioasa, harnica, cu cunostinte practice si teoretice de medicina veterinara
- Capacitati de comunicare si relationare cu clientii, colegii, partenerii firmei
- Persoana ordonata si organizata capabila sa lucreze in echipa
- Experienta profesionala relevanta in domeniul animalelor de companie
- Cunostinte operarare pe calculator si limbi straine
- Domiciliul in Cluj-Napoca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Medic Veterinar in cabinet pentru animale de companie
- Consultatii, tratamente, diagnostic, urgente medicale
- Interventii chirurgicale la animale de companie
- Administrare medicatie animale de companie
- Recomandare hrana si accesorii pentru animale de companie
- Comunicare si interelationare cu clientii cabinetului

BENEFICII:
- Membru al unei echipe dinamice si performante
- Mediu de lucru modern, curat si prietenos
- Salariu si bonusuri motivante in functie de rezultate
- Training si posibilitati de dezvoltare profesionala

PET LIFE - Clinica Veterinara din Cluj-Napoca cu experienta de 10 ani in domeniul animalelor de companie sial produselor pentru animale de companie.
La Pet Life vei gasi un mediu de lucru dinamic, organizat si plin de provocari profesionale

Expirat
Medic Veterinar - Clinica Animale de Companie  -  Pet Life

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles