de ani Fără Frică...

Publicat 13 Iun 2006 | Reactualizat 12 Iul 2006 | Expiră 14 Iul 2006

Medic Veterinar - cabinet bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suficienta experienta suficienta pentru a lua decizii in vederea diagnosticarii si efectuarii tratamentelor specifice. Abilitati pentru efectuarea interventiilor chirurgicale curente. Amabilitate fata de clienti si colegi.

Descrierea jobului

Diagnostic, tratamente, chirurgie. Resposabilitatile specifice oricarui medic.
Salariul este negociabil si flexibil in functie mai multi factori stabiliti de comun acord cu angajatorul. Cei 9 ani de activitate ai cabinetului demonstreaza seriozitatea noastra in acest domeniu. Oferim un job pe termen lung in conditii atractive de salarizare si de munca.

Punctul de lucru este situat in zona cartierului Colentina, pe str. Andronache nr. 32. Cabinetul veterinar functioneaza de 8 ani in aceasta locatie, avand notorietate in aceasta zona.
Spatiul cabinetului este generos si placut ca aspect.

Expirat
Medic Veterinar - cabinet bucuresti  -  ARIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles