Publicat 25 Nov 2019 | Reactualizat 23 Dec 2019 | Expiră 26 Dec 2019

Medic/Tehnician Veterinar

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti pasionat de domeniul farma? Iti place sa lucrezi cu oamenii? Vrei sa faci parte dintr-o companie in plina dezvoltare?
Atunci te asteptam in echipa Farmavet.

Cautam o persoana care:

Are studii finalizate in domeniul veterinar sau farmaceutic: medic veterinar, tehnician veterinar, asistent farmacie umana;
Are abilitati de comunicare si negociere;
Este perseverenta, orientata spre solutii si rezultate;
Are cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook).

Descrierea jobului

Medicul/Tehnicianul Veterinar va fi responsabil pentru:

Vanzarea produselor farmaceutice/ accesorii / hrana;
Eliberarea produselor farmaceutice, conform legislatiei in vigoare;
Implicarea directa in aprovizionarea si gestionarea produselor din stocul farmaciei;
Promovarea portofoliului de produse clientilor din zona alocata;
Stabilirea si mentinerea unei bune relatii cu toti clientii din zona alocata.

Noi oferim:

Un mediu placut si dinamic intr-o companie in continua expansiune;
Dezvoltare profesionala si instruire constanta;
Salariu fix+comisioane din vanzari.

Farmavet este de peste 60 de ani cea mai cunoscuta firma distribuitoare de produse veterinare cu un portofoliul ce insumeaza mai mult de 2000 produse de uz zooveterinar. Sediul central este in Bucuresti si tine in permanenta legatura cu reteaua nationala de distributie ce cuprinde depozite zonale si locale si o retea proprie de farmacii veterinare.
Mai multe detalii despre noi poti gasi accesand www.farmavet.ro.

Expirat
Medic/Tehnician Veterinar  -  S.C. Farmavet S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles