Medic Stomatologie Generala si Medic Specialist Chirurg

Bring Hr S.R.L. 15 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Familia colaboratorului nostru se mărește. De ce spunem familie; pentru ca alaturi de ei asa te vei simti.

Dacă ești medic stomatolog și îți dorești o schimbare în bine pentru cariera ta, îți recomandăm să ne dai de veste!

Cautam Medici Stomatologie Generala colaboratori cat si Medic Specialist Chirurgie, deci tu vei lucra pentru tine.

Ne place să lucrăm cu medici dedicați meseriei lor, dar și orientați către comunicarea corectă și eficientă cu pacienții.

Cerinte minime obligatorii:
  • Minim 3 ani experiența;
  • Studii de specialitate.

Te asteptam ataturi de noi, asa ca da-ne de veste! Noi abia asteptam sa te cunoastem!

Angajam pentru mai multe judete din Romania!

Descrierea jobului

Medici Stomatologie Generala colaboratori
  • Stabilirea unui diagnostic corect;
  • Deschidere catre cele mai inovatoare tehnologii stomatologice: Stomatologie biologica, minim invaziva și fără durere;
  • Capacitate de convingere;
  • Da dovada de integritate, etica profesionala;
  • Este dispus sa se adapteze la un mediu de lucru dinamic, bazat pe reusita si atent la pacient.

Medic Specialist Chirurgie colaborator

RESPONSABILITATI:
  • Tratarea parodontozei atat chirurgical, cat si non-chirurgical.
  • Realizarea procedurilor specifice stomatologiei si specifice specializari mediale.
  • Realizarea unei conexiuni cu pacientul, care sa respecte etica si valorile clinicii
  • Sa fie dispus sa asculte si sa invete noi tehnici de stomatologie dentara laser.

ALTE INFORMATII:
  • Vei lucra cu tehnologie de ultima generatie.
  • Vei face parte din echipa Centrului National de Tratare al Parodontozei - singurul din Romania.
  • Vei invata sa tratezi cauza, nu doar simptomele.
  • Colectivul este unul tanar si mediul de lucru este unul profesionist.

Asteptam cv ul tau insotit de o cerere de intentie pe office@bring-hr.com !

Bring HR este o firma de recrutare specializata pe mai multe ramuri cu activitati complexe. Venim in ajutorul angajatorilor si reprezentam puntea de legatura intre angajat si angajator pentru un parcurs cat mai corect si usor pentru ambele parti!
Together for smart choices!
Publicat 9 Ian. 2023 Reactualizat 23 Ian. 2023 Expiră 8 Febr. 2023