Publicat 30 Mai 2019 | Reactualizat 18 Iul 2019 | Expiră 24 Iul 2019

Medic Stomatolog

5 posturi

Candidatul ideal

Clinicile Dr. Leahu se afla in cautarea unei echipe de medici stomatologi cu specializari/experienta diferite, respectiv: medic stomatolog generalist, medic stomatolog endodont, medic stomatolog pedodont si medic stomatolog protetican.

Cerinte:
Absolvent al facultății de medicină dentară;
Abilităţi foarte bune de comunicare şi relaţionare;
Abilităţi de organizare, coordonare şi atenţie la detalii;
Abilitatea de a lucra în echipă;
Integritate şi profesionalism;
Spirit antreprenorial.

Descrierea jobului

Stabilește planul de tratament în baza propriei consultații;
Realizează manoperele dentare la cele mai înalte standarde de calitate;
Cunoaște şi aplică responsabilităţile de etică şi deontologie profesională;
Comunică eficient cu celelalte departamente şi stabileşte o relaţie armonioasă cu pacienţii prin crearea unei atmosfere de încredere şi respect;
Preia urgențele medicale.

Beneficii:

Salariu competitiv, corelat cu experiența și performanțele dovedite;
Oportunități de dezvoltare profesională.

Clinicile dentare Dr. Leahu reprezinta prima optiune a pacientilor care isi doresc sa scape rapid, sigur si fara dureri de orice afectiuni dentare:

• 8 clinici functionale care ofera pacientilor servicii integrate

• Medici stomatologi specializati

• Tratamente stomatologice personalizate – cea mai buna solutie de rezolvare a afectiunilor dentare

• Tehnologie de ultima generatie – cele mai inovatoare servicii stomatologice

• Stomatologie copii

Dacă doresti să afli mai multe despre noi intră acum pe www.cliniciledrleahu.ro

Medic Stomatolog  -  Clinicile Dr. Leahu