Publicat 17 Mai 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Medic stomatolog

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim să ne completăm echipa cu medici stomatologi generalisti.
Suntem interesati de colaborare cu medic ortodont, endodont, protetician.
Dacă standardele înalte fac parte din obectivele tale, atunci te așteptăm într-o clinică cu pacientură selectă.
Ne adresăm numai medicilor care iubesc ceea ce fac, sunt dedicați profesiei și mereu dornici de autodepășire.

Descrierea jobului

Atributii specifice fisei de post.

iDava Solutions este o companie cu capital 100% romanesc ce are ca principala activitate comercializarea softului iStoma, soft dedicat managementului clinicilor stomatologice. Aplicatia iStoma a reusit sa inlocuiasca toate softurile de gestiune similare din Romania si este singura aplicatie din Romania folosita in tari din vestul Europei.

Expirat
Medic stomatolog  -  iDava Solutions