Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 30 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Medic stomatolog

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minim 3 ani; experienta in endodonție, protetica și pedodonție constituie un avantaj
Excelente abilitati de comunicare, prezentare si relationare atat cu pacientii, cat si cu ceilalti colegi
Punctualitate si seriozitate
Dorinta de perfectionare continua si interes in abordarea tehnicilor inovative de tratament
Colaborare pe termen lung

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Identificarea nevoilor pacientilor
Completarea si organizarea fisei pacientului si stabilirea planului de tratament
Efectuarea tratamentelor stomatologice
Rezolvarea cazurilor clinice urgente
Colaborarea cu ceilalti medici in stabilirea si finalizarea planului de tratament
Beneficii:
Mediu de lucru cald si prietenos, deschis colaborarii
Potential de dezvoltare profesionala prin acces la materiale, aparatura de ultima generatie, cazuistica variata
Iti vom impartasi din experienta noastra privind dezvoltarea relatiei medic pacient si importanta stabilirii unui plan de tratament condus interdisciplinar.
Oferim acces la diverse programe de instruire si dezvoltare profesionala

DentAngelo este un concept inovator, integrat, nascut sa raspunda celor mai inalte exigente in materia serviciilor medicale stomatologice. Cu cele mai performante dotari existente la ora actuala si cu o echipa de medici dentisti tineri, cu inalta calificare medicala si cu o tinuta deontologica impecabila, Dent Angelo a fost conceput pentru a oferi o experienta cat mai placuta pacientilor sai.

Expirat
Medic stomatolog  -  Noble Dental Care