de ani Fără Frică...

Publicat 13 Nov 2019 | Reactualizat 12 Dec 2019 | Expiră 13 Dec 2019

Medic Stomatolog (locatia Satu Mare, Cluj Napoca)

1 post

Candidatul ideal

Despre tine:

Esti o persoana dedicata domeniului in care lucrezi, pasionata pentru unul sau mai multe dintre domeniile cum ar fi: protetica, endodontie, pedodontie sau stomatologie generala.

Daca te regasesti in aceasta descriere, avem o oportunitate profesionala care s-ar putea sa ti se potriveasca.

Cunostinte si calificari necesare:

Studii superioare finalizate

Abilitati foarte bune de comunicare si de vanzare

Abilitati de construire si mentinere a relatiilor parteneriale

MS Office (nivel avansat)

Limba engleza (nivel avansat)

Absolvent studii superioare cu specializarea medicina stomatologica;

Descrierea jobului

Experienta ta de munca:

Te afli la inceput de cariera sau ai un an an experienta pe un post similar;
Job-ul tau:

Realizare status dentar complet

Beneficii:

Salariu atractiv

Posibilitate de evolutie in cariera;

Training-uri oferite in functie de necesitate.

Integra HR – Trebuie sa stii ca Integra HR este o altfel de companie de consultanta HR. Suntem aici pentru a gasi omul potrivit la locul potrivit, la momentul potrivit.

Clientul nostru, compania Happy Dent Clinique este o clinica cu o echipa tanara, entuziasta avand aparatură medicala de ultima generatie.

Astept CV-ul tau la: alina.babasan@integrahr.ro. Daca indeplinesti criteriile pentru aceasta pozitia, te voi contacta pentru a stabili o prima intalnire si pentru a te cunoaste.

Prin trimiterea aplicatiei tale pentru acest anunt de angajare iti exprimi acordul de a fi contactat prin e-mail, telefon sau prin alt mijloc de comunicare, de catre unul dintre reprezentantii nostri, cu scopul de a-ti oferi mai multe detalii despre postul vizat, de a stabili un interviu, o intalnire sau o discutie ulterioara relationata unei oportunitati de angajare. Pentru mai multe detalii privind utilizarea datelor personale, te rugam sa citesti politica noastra de confidentialitate.

Medic Stomatolog (locatia Satu Mare, Cluj Napoca)  -  SC Integra HR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles