Medic STOMATOLOG cu sau fără experiența

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

‼️Suntem in cautare de MEDIC STOMATOLOG cu sau făra experiența, pentru orașul Buzau ‼️

➡️ se poate deplasa și din alte orașe, (menționam ca traseul București-Buzau se poate parcurge in aproximativ o ora jumătate), se poate oferi și cazare, daca este cazul‼️

➡️ specializare: medicina dentară, endodonție, pedodontie, protetica

➡️ Ești absolvent al facultății de medicina dentară? Ești pasionat de stomatologie, ești comunicativ, optimist și punctual? Te așteptăm sa ne cunoaștem. De asemenea, cautăm studenți in an terminal pentru formare si angajare ulterioara.

Descrierea jobului

✅ Vino alaturi de o echipă specializată, într-o clinică dotată cu echipamente de ultima generație: tehnologie de scanare 3DShape, microscop endodontic, laser stomatologic etc.

Swiss Dental este o clinică stomatologică rom�no-elveţiană din Buzău specializată �n servicii stomatologice. Avem 18 ani de tradiţie şi un standard solid �n ceea ce priveşte calitatea actului medical. Suntem o echipă de profesionişti şi acoperim toată gama de specializări stomatologice
Publicat 26 nov. 2021 Expiră 26 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos