MEDIC STOMATOLOG/CHIRURGIE ORALA

SC DENTA CLINIC SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Vrei sa devii cel mai bun? Noi iti oferim ocazia sa cresti si sa te dezvolti intr-o echipa ce pune accentul pe lucrul bine facut. Atat timp cat vrei sa te perfectionezi si sa ai aspiratii inalte, esti exact piesa ce completeaza puzzle-ul nostru! Totusi, singurele cerinte pe care le avem de la noul membru al echipei sunt:
- pregatire scolara de specialitate: posesor al diplomei de medic stomatolog, eliberata de o institutie de invatamant de specialitate din Romania ori din strainatate, acreditata sau, dupa caz, echivalata in conditiile legii;
- posesor al adeverintei de libera practica;
- experienta minim 2 ani
- capacitate de comunicare si intelegere fata de persoanele cu care vine in contact, indiferent de sfera relationala de care ei apartin;
- persoana carismatica, pozitiva, maleabila, cu aspiratii inalte, dornica sa evolueze;
- persoana dispusa in permanenta sa invete de la altii si pe altii; - abilitati de lucru in echipa

Descrierea jobului

Avem nevoie in echipa de: protetician sau medic chirurg dento-alveolar/implantolog.
La Denta Clinic punem accent pe angajati. Astfel, consideram ca gradul de fericire al angajatilor este direct proportional cu cel al pacientilor. Din acest motiv, la noi exista o serie de beneficii unice pentru salariati:
1. Recompense financiare:
- salariu minim 2000 euro;
- procente din incasari;
- bonusuri aniversare;
- 3 luni cazare gratuit pentru cei care sunt din afara judetului Valcea
2. Recompense non-financiare:
- cursuri de dezvoltare personala si profesionala;
- teambuilding-uri;
- premii si distinctii;
- dreamchart si suport in atingerea telurilor;
- Inveti cum sa lucrezi in echipa si cum sa iti deschizi propriul cabinet cu ajutorul fondurilor europene

Denta Clinic este soluția pentru un zâmbet sănătos, ce va stârni invidia! De zece ani reușim să ne poziționăm în topul clinicilor stomatologice pentru serviciile de calitate pe care le oferim. Colaborarea cu somități din lumea medicală din România și din străinătate, precum și interesul personalului pentru continua învățare și adaptare la noile tendințe și tehnologii, ne recomandă ca fiind alegerea potrivită pentru orice serviciu stomatologic.
Întrucât viziunea noastră este să fim înconjurați de oameni fericiți și sănătoși, acționăm atât în cadrul cabinetului medical din Râmnicu Vâlcea, cât și în afara acestuia, fiind prezenți în mijlocul comunității, contribuind la educația privind sănătatea orală a vâlcenilor de toate vârstele.
Denta Clinic este mai mult decât o clinică stomatologică. Denta Clinic este despre oameni, despre fericire și despre valoare

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.