Medic specialitatea ORL

Sanamed Hospital - 1 poziție
Oraș de lucru
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

SANAMED isi mareste echipa, cautand persoane dedicate si implicate, responsabile si serioase. Noi punem accent pe calitatea actului medical si avem mereu in vedere buna relationare cu pacientul.

Cautam un coleg, medic specialist/ primar in specialitatea ORL, care sa isi doreasca sa lucreze cu pacienti preponderent varstnici si intr-o buna colaborare cu restul specialitatilor oferite de noi pentru oferirea de consultatii de specialitate.

Cerinte:
- Certificat de membru vizat
​- Aviz de libera practica
- Asigurare de malpraxis
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu
- Abilitati de comunicare si relationare

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara intr-o clinica medicala privata - Sanamed (www.sanamed.ro) - parte a grupului Fresenius.

Criterii colaborare:
  • Full-time/ Part - time
  • Activitatea este in contract cu Casa de Asigurari
  • Consultatii de specialitate in ambulatoriu

Avantajele carierei in cadrul companiei noastre includ:
  • Apartenenta la Grupul Fresenius – lider mondial in furnizarea de produse si servicii pentru persoanele cu insuficienta renala cronica
  • Sediul clinicii este intr-o locatie ultramoderna, aproape de metrou
  • Sustinere in dezvoltarea profesionala
  • Pachet salarial atractiv

SANAMED este, la nivel național, cel mai mare centru de Excelență specializat în diagnosticarea, monitorizarea și tratamentul pacientului cronic, Diabetului și a complicațiilor sale, care pune la dispoziția pacienților săi o echipă experimentată de medici specialiști, o abordare multidisciplinară unică, oferind cele mai moderne metode de diagnostic si cele mai bune condiții de tratament. Alături de expertiza în tehnologiile și strategiile disponibile pentru personalizarea tratamentului Diabetic, începând cu anul 2020 venim în sprijinul pacienților nostri cu noul Centru de Imagistică Medicală Sanamed.

Locatii:

Sanamed Bucuresti
Business Garden Bucharest - Calea Plevnei, nr. 159, Corp B, sectorul 6, Bucuresti

Luni - Vineri: 07:30 - 19:00

info@sanamed.ro

(021) 9442 / (021) 211 53 50

Sanamed Pitesti

Str. Mircea Vodă, nr. 42, Pitesti

pitesti@sanamed.ro

(0248) 647 491

Publicat 23 mai 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos