Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Medic specialist recuperare medicala

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Doresti să lucrezi într-un mediu de lucru tânăr, alaturi de o echipă de profesionişti;
Să-ţi foloseşti experienţa profesională şi să-ţi pui în practică noile tale idei;
Să ai la dispoziţie toate instrumentele necesare desfăşurării activităţii cu ajutorul tehnologie de ultimă generaţie;
Ai o atitudine pozitivă, deschisă şi orientat/ă către pacient;
Eşti o persoană sociabil/ă, comunicativ/ă;
Ai cunoştinte de specialitate;
Ai iniţiativă şi entuziasm în a oferi pacientilor servicii de înaltă calitate;
Ai integritate, punctualitate şi respect;
Ai pasiune, dedicare, profesionalism şi simtul umorului

Descrierea jobului

Beneficiezi de colaborare pe perioadă nedeterminată

Clinica medicală INTERACTMED, situată în Dumbraviţa, str. Florenta, nr. 2 oferă servicii medicale pentru urmatoarele specialităţi: Recuperare medicală, medicină fizică şi balneologie, Ortopedie şi traumatologie, Cardiologie, Medicină internă, Diabet zaharat, Nutriţie şi Boli metabolice şi Dermatovenerologie.
Prin dotarea de care beneficiază, clinica poate să-şi întâmpine pacienţii cu aparatură de ultimă generaţie şi cu personal medical calificat. Specialişti cu experienţă în domeniu sunt pregătiţi să-şi dedice activitatea pentru ameliorarea stării de sănătate şi vindecarea pacienţilor.

Expirat
Medic specialist recuperare medicala  -  SC INTERACTMED SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles