Medic specialist / primar cardiolog

Oraș de lucru
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Specializare: medic primar/specialist cardiolog;
- Experienta de peste 3 ani in profesarea medicinei
- Experienta in lucrul cu protocoale medicale
- Certificat de membru vizat
- Asigurare de Malpraxis
- Excelente abilități de comunicare și relaționare cu pacientul
- Capacitate de organizare a activității individuale
- Orientare către performanță și rezultate, atât individuale cât și la nivel de echipă
- Atitudine profesionistă în relația cu pacienții
- Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala
- Bune abilitati de organizare si planificare pentru o buna desfasurare a actului medical conform protocoalelor medicale agreate
- Cunoasterea legislatiei in vigoare.

Descrierea jobului

- Efectueaza examenul clinic
- Recomanda investigatii medicale
- Prescrie tratamente
- Completeaza documentatia legata de examinarea pacientului.
- Intocmeste fise medicale.
- Efectueaza consultatii de specialitate.
- Respecta confidentialitatea actului medical.
- Respecta intimitatea fiecarui pacient.

Tip contract
- Colaborare-PFI
- Full Time
- Part Time

Spital & Policlinica Sfantul Ioan ofera servicii medicale de calitate, acordate de personal specializat, adresate tuturor categoriilor de pacienti, asigurati sau neasigurati, avand posibilitatea efectuarii unei game largi de consultatii si proceduri in scop diagnostic si/sau terapeutic.

Misiunea noastra este sa intampinam fiecare pacient cu grija, sa ne asiguram ca este investigat si diagnosticat corect, ca este tratat complet, la timp, cu profesionalism si cu respect.

Publicat 23 nov. 2021 Expiră 23 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos