Publicat 07 Sep 2021 | Reactualizat 19 Sep 2021 | Expiră 07 Oct 2021

Medic SPECIALIST/PRIMAR - Angajare/Colaborare

10 posturi

Candidatul ideal

Policlinica NovaLife din București, sector 4 (lângă Budimex), caută colaboratori în contract cu CAS, pentru următoarele specialități: medicină internă, reumatologie, endocrinologie, alergologie, cardiologie, urologie, gastroenterologie, oncologie, oftalmologie, medicină de familie.
De asemenea căutăm medici parteneri având compentență în ultrasonografie, pentru următoarele tipuri de ecografii: cardiac, abdominal, pelvis, țesuturi moi, tiroidă, sân, doppler de carotidă, doppler vascular.

Descrierea jobului

Cerințele postului:

  • Studii de specialitate;
  • Certificat și aviz Colegiul Medicilor;
  • Asigurare Malpraxis.

Responsabilități:
  • Efectuează examenul clinic al pacientului;
  • Efectuează consultații de specialitate;
  • Recomandă investigații medicale;
  • Prescrie tratamente;
  • Respectă confidențialitatea și intimitatea fiecarui pacient.

Policlinica NovaLife a luat naștere în anul 2006, în Timișoara. Încă de la început, am acordat atenție sporită în dezvoltarea policlinicii, atât din punct de vedere al extinderii serviciilor și calității acestora, cât și a sediului și eventual extinderea la nivel național.

Medic SPECIALIST/PRIMAR - Angajare/Colaborare  -  NovaLife CLINICS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles