Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

MEDIC SPECIALIST: ONCOLOGIE, RADIOLOGIE si PNEUMOLOGIE

MEDISPROF SRL
10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Fii parte din echipele noastre de Medici Specialisti ale clinicilor Medisprof din Cluj- Napoca si Piatra Neamt!

Cautam pentru clinicile de la Cluj si Piatra Neamt:
- MEDICI SPECIALISTI ONCOLOGIE MEDICALA
- MEDICI SPECIALISTI RADIOLOGIE SI IMAGISTICA MEDICALA
(+ competenta senologie!!!)
- MEDICI SPECIALISTI PNEUMOLOGIE

Echipa de MEDICI si personal medical al Clinicii Medisprof aduce impreuna o vasta experienta in domeniul oncologic si o abordare integrata a tratamentului cancerului.
Medisprof, recunoscuta pentru standardele sale ridicate in furnizarea ingrijirii medicale in patologia oncologica, se extinde la Piatra Neamt prin deschiderea unei noi clinici specializate in oncologie.
Daca sunteti in cautarea unei oportunitati de cariera asteptam cu nerabdare sa va cunoastem si sa discutam despre cum putem contribui impreuna la tratarea pacientilor oncologici in conditii de calitate si profesionalism la cele mai inalte standarde!

Descrierea jobului

Descriere job, responsabilitati:
- Efectuarea consulturilor de specialitate/ investigatii/ interpretare si tratament pentru pacientii clinicii

Beneficii:
- Mediu de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄lucru modern, aparatura si dotari de ultima generatie
- Echipa multidisciplinara - participarea la comisia medicala
- Mentorat
- Plan de cariera personalizat
- Dezvoltare medicala continua: participarea ca cursuri, congrese si evenimente medicale decontate
- Beneficii financiare competitive!
- Pachet de relocare pentru Piatra Neamt!

Cu o experienta de peste 20 de ani in sectorul medical privat, Grupul Medisprof a deschis prima clinica medicala oncologica in anul 2010. In 2017 a fost inaugurat Medisprof Cancer Center, cel mai mare spital privat de oncologie din Vestul Romaniei, la Cluj Napoca. Medisprof, recunoscuta pentru standardele sale ridicate in furnizarea ingrijirii medicale, se extinde la Piatra Neamt prin deschiderea unei noi clinici specializate in oncologie. Aceasta miscare reflecta angajamentul continuu al Medisprof de a oferi acces la tratamente avansate si ingrijire specializata pacientilor oncologici, aducand o raza de speranta pentru pacienti si familiile lor, intr-un cadru dedicat si profesionist pentru tratamentul si ingrijirea cancerului. Cu ajutorul investitiilor in aparatura de ultima generatie, dar si in contractarea unora dintre cei mai buni specialisti in oncologie, Medisprof ofera tratamente la cele mai inalte standarde medicale internationale si reuseste sa ramana accesibil tuturor pacientilor din Romania atat ca distanta, cat si prin acordarea tratamentelor gratuite, decontate prin Casa de Asigurari de Sanatate.

Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 11 Iul. 2024 Expiră 13 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.