Publicat 29 Ian 2016 | Reactualizat 26 Feb 2016 | Expiră 01 Mar 2016

MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE LABORATOR, BIOLOG, MEDIC REUMATOLOG-BALNEOFIZIOTERAPEUT, MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE FAMILIE,MEDIC SPECIALIST CU COMPETENTA IN INGRIJIRI PALIATIVE, MEDIC SPECIALIST MEDICINA INTERNA, MEDIC SPECIALIST CARDIOLOGIE,

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-MEDIC SPECIALIST - MEDICINA DE LABORATOR
-MEDIC REUMATOLOG-BALNEOFIZIOTERAPEUT
-MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE FAMILIE
-MEDIC SPECIALIST CU COMPETENTA IN INGRIJIRI PALIATIVE
-BIOLOG - STUDII SUPERIOARE DE SPECIALITATE COMPLETE
-MEDIC SPECIALIST CARDIOLOGIE
- MEDIC SPECIALIST MEDICINA INTERNA
- MEDIC SPECIALIST NEUROLOGIE
- MEDIC SPECIALIST DERMATOLOGIE
-MEDIC SPECIALIST O.R.L.
-MEDIC SPECIALIST OBSTETRICA-GINECOLOGIE
-MEDIC SPECIALIST A.T.I.
- MEDIC SPECIALIST PEDIATRIE
- MEDIC SPECIALIST CHIRURGIE GENERALA
-ASISTENT FARMACIE

Descrierea jobului

-CONDITII DE MUNCA LA STANDARDE EUROPENE
-SALARIU MOTIVANT
-LOCUINTA DE SERVICIU

SPITALUL POLIMED DIN LOC.PODU TURCULUI JUD BACAU ESTE PRIVAT DIN ANUL 2004 .SPITALUL BENEFICIAZA IN DOTARE DE TEHNICA MEDICALA AVANSATA ATAT PE SECTII CAT SI LA BLOC OPERATOR(,APARATURA DE RADIOLOGIE ,IMAGISTICA MEDICALA SI LABORATOR DE ANALIZE DE ULTIMA GENERATIE) .
-SPITALUL SE AFLA IN RELATII CONTRACTUALE CU CASS BACAU

Expirat
MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE LABORATOR, BIOLOG, MEDIC REUMATOLOG-BALNEOFIZIOTERAPEUT, MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE FAMILIE,MEDIC SPECIALIST CU COMPETENTA IN INGRIJIRI PALIATIVE, MEDIC SPECIALIST MEDICINA INTERNA, MEDIC SPECIALIST CARDIOLOGIE,  -  SPITALUL POLIMED

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles