MEDIC SPECIALIST/MEDIC PRIMAR CARDIOLOG

NUTRILIFE SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 10000 - 15000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Medic specialist sau primar- specializarea cardiologie, persoana foarte serioasa, dedicata profesiei si punctuala.
Desfasurarea activitatii se va face in baza unui contract de prestari servicii (PFI/SRL).
Consultatiile sunt acordate in ambulatoriu, in baza contratului cu CASMB si de consultatii cu plata.

Descrierea jobului

Descriere:
Post full-time medic specialist sau primar- specializarea cardiologie.
Responsabilități:​
Acordarea de asistenta medicala in specialitatea- cardiologie, in regim de consultatii in ambulatoriu in contract cu CASMB si consultatii cu plata.
Beneficii :
Pachet colaborare atractiv ( 50% din punctele obtinute din consultatiile acordate in baza contractului cu CASMB si 50% din consultatiile acordate cu plata) +prime/bonusuri ocazionale.

Va oferim sansa de a face parte dintr-o echipa deosebita in cadrul clinicii Nutrilife SRL, care activeaza pe piata serviciilor medicale de mai bine de 14 ani, beneficiind de o echipa medicala cu un inalt grad de profesionalism.
Relatii suplimentare la telefon 0722-321.948 si e-mail contact@nutrilife.ro
Publicat 25 nov. 2021 Reactualizat 26 nov. 2021 Expiră 25 dec. 2021