Publicat 16 Apr 2021 | Reactualizat 07 Mai 2021 | Expiră 16 Mai 2021

MEDIC SPECIALIST/MEDIC PRIMAR CARDIOLOG

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Medicina umana

Candidatul ideal

Persoana foarte serioasa, dedicata profesiei si punctuala, ​experienta in specialitate minim 3 ani.

Descrierea jobului

Colaborare in regim full-time, in baza unui contract de prestari servicii (PFI/SRL) cu MEDIC SPECIALIST/PRIMAR CARDIOLOG, cu competenta in ecocardiografie si doppler vascular, in contract cu CASMB.
Oferim pachet salarial atractiv, beneficii suplimentare pentru consultatiile cu plata si sume suplimentare anuale acordate cu diferite ocazii, inclusiv asigurarea chiriei daca persoana respectiva are domiciliul in provincie.

NUTRILIFE SRL este o clinica medicala de excelenta, cu o experienta de mai bine de 14 ani pe piata servicilor medicale in specialitatea diabet, nutritie si boli metabolice, care beneficieaza de o echipa medicala de un profesionalism deosebit.
Clinica este situata in partea de nord a Bucurestiului, zona Baneasa, Sectorul 1, cu acces la mijloace de transport.
Date de contact pentru informatii suplimentare la telefon 0762-664.974 sau e-mail contact@nutrilife.ro

MEDIC SPECIALIST/MEDIC PRIMAR CARDIOLOG  -  NUTRILIFE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles