Publicat 07 Iul 2021 | Reactualizat 28 Iul 2021 | Expiră 06 Aug 2021

MEDIC SPECIALIST CARDIOLOG/ENDOCRINOLOG/NEUROLOG/ORL/MED FAM

6 posturi

Candidatul ideal

Medic specialist sau primar in specialitatile ORL, Oftalmologie, Neurologie, Cardiologie, Endocrinologie, Medicina de familie

  • Diploma de medic specialist sau primar
  • Certificat de apartenenta la Colegiul Medicilor vizat pe anul in curs;
  • Asigurare Malpraxis valabila;
  • Integritate;
  • Capacitatea dе a lucra in echipa;
  • Inteligenta sociala
  • Discretie

Descrierea jobului

  • Consultatii in ambulatoriul de specialitate in relatie contractuala cu CASMB sau contracost
  • Raspunde de respectarea protocolului clinico-terapeutic
  • Efectueaza examenul clinic al pacientului, stabileste diagnosticul si tratamentul corespunzator
  • Efectueaza investigatiile functionale specifice
  • Explica procedurile si/sau tratamentele prescrise pacientilor
  • Evalueaza si planifica cerintele de tratament
  • Completeaza fisa medicala a pacientului

Victoria Medical Center este un operator de servicii medicale ce activeaza in Bucuresti.
In structura noastra intra atat serviciile clinice cat si paraclinice, precum si activitate spitaliceasca.

MEDIC SPECIALIST CARDIOLOG/ENDOCRINOLOG/NEUROLOG/ORL/MED FAM  -  VICTORIA MEDICAL CENTER S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles