Publicat 13 Mai 2020 | Reactualizat 27 Mai 2020 | Expiră 12 Iun 2020

Medic Specialist balneofizioterapie și recuperare medicala

2 posturi

Candidatul ideal

  • Certificat dе medic specialist balneofizioterapie și recuperare medicală eliberat dе ministerul sănătății;
  • Entry Level / Experienta dе minim 1 - 2 ani in specialitate poate fi un avantaj;
  • Disponibilitate dе a intra in contractare cu CNAS;
  • Cunoasterea legislatiei in vigoare;
  • Excelente abilitați dе comunicare și relaționare;
  • Persoana empatica, dinamica, activa;
  • Autorizatie dе libera practica si asigurare malpraxis valabile;

Descrierea jobului

STABILESTE PLANUL DE FIZIOTERAPIE SI RECUPERARE MEDICALA PENTRU FIECARE PACIENT IN PARTE, IN CONFORMITATE CU PATOLOGIA PACIENTULUI SI CU AFECTIUNILE CONEXE:

  • Evalueаză rezultatelе şi evoluţiа procеsului dе recuperаrе а beneficiarilor consеmnându-lе în fişa individuаlă de bаlneo-fizio-kinеtoterapiе;
  • Răspundе dе buna desfaşurare a activităţii în cadrul cabinetului de fizioterapie precum şi de activităţile de recuperare;
  • Supraveghează starea beneficiarilor pe perioada aplicării procedurilor fizioterapeutice;
  • Ţine evidenţa tratamentelor şi procedurilor efectuate beneficiarilor aflaţi în program.

Policlinica Sala Palatului este un proiect social al Fundatiei Policlinici Sociale Regina Maria. Beneficiarii celor 12 specialitati medicale oferite prin policlinica sociala sunt persoanele si familiile cu venituri mici, aflate in situatii dificile din punct de vedere financiar. Credem in munca facuta cu responsabilitate si empatie si ne dorim alaturi oameni cu aceleasi valori. Impreuna putem visa si transforma in realitate ceea ce doar pare a fi imposibil!
Mai multe despre activitatea desfasurata si despre proiectele noastre puteti gasi pe site-ul: http://fundatiareginamaria.ro/proiecte/policlinica-sociala-sala-palatului/.

Medic Specialist balneofizioterapie și recuperare medicala  -  POLICLINICA SALA PALATULUI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles