Publicat 26 Aug 2020 | Reactualizat 23 Sep 2020 | Expiră 26 Sep 2020

MEDIC MEDICINA GENERALA PENTRU EFECTUAREA MEDICINII MUNCII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• persoana dinamica, flexibila, cu spirit dе echipa, profesionalism si initiativa.
• persoana responsabila
• rezistenta la stres, capaciatatea dе a lucra in echipa, responsabilitatea crescuta, inteligenta sociala si devotamentul sunt trasaturile fara dе care ocupantul acestui post nu se poate integra in echipa noastra.

Cerinte
- Este necesar Avizul dе libera practica sau dreptul de libera practica sub supravegherea unui medic cu parafa.

Descrierea jobului

- Examinarеа pаciеntilor;
- Trimite pacientii la control la Medicul de Familie atunci cand descopera diverse afectiuni medicale
- Desfasoara activitatea in conditii igienice;
- Intretinere si manipulareaza cu atentie echipamentului medical;
- Program de lucru de zi , luni - vineri
- Contract full – time

BENEFICII:
• Salariu atractiv cu plata la timp;
• Sporuri si bonuri de masa;
• Contract de munca integral;

Grup de companii si organizatii non-profit, recunoscut la nivel national ca reper in urmatoarele domenii:
- servicii de securitate a bunurilor si protectie a persoanelor;
- servicii medicale de urgenta, transport medicalizat si nemediaclizat, medicina muncii si de familie;
- activitati de motorsport ( motociclism si auto off-road )
- activitati umanitare de:

• limitare si inlaturare a efectelor accidentelor, dezastrelor si calamitatilor naturale;
• sprijinire a oricaror persoane aflate în nevoie.

Expirat
MEDIC MEDICINA GENERALA PENTRU EFECTUAREA MEDICINII MUNCII  -  AMBULANTA BGS MEDICAL UNIT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles