Publicat 05 Ian 2021 | Reactualizat 02 Feb 2021 | Expiră 05 Feb 2021

Medic Medicina Generala/ Familie/ Medicina Muncii/ Rezident

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

medic medicina generala/medic de familie/medic medicina muncii/medic rezident

Descrierea jobului

efectuarea examenului clinic general și a investigațiilor suplimentare conform legislației muncii, realizarea unei anamneze corecte, completarea documentației legată de examinarea pacientului, etc

Centrul Medical Valahia SRL este un centru medical care oferă servicii de medicina muncii, medicină internă, gastroenterologie, oncologie, urologie, psihologie, chirurgie, radiologie, endoscopie, colonoscopie, ecografie, etc.

Expirat
Medic Medicina Generala/ Familie/ Medicina Muncii/ Rezident  -  Valahia Medical S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles