Publicat 27 Nov 2020 | Reactualizat 25 Dec 2020 | Expiră 28 Dec 2020

MEDIC MEDICINA DE FAMILIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Medic specialist/primar medicina generala sau medicina de familie
  • Aviz de Libera Practica, certificat de membru al Colegiului Medicilor, asigurare de malpraxis vizate pe anul in curs
  • Orientare catre client, bune abilitati de comunicare
  • Capacitate buna de lucru in echipa, prezenta agreabila, disponibilitate pentru nevoile pacientilor
Constituie avantaje
  • Experienta profesionala cu copii mici/ nou nascuti
  • Experienta anterioara cu interfete de lucru cu CAS
  • Limba engleza nivel conversational

Descrierea jobului

  • Efectueaza consultatii de specialitate (medicina generala / pediatrie generala / medicina de familie) atat in cadrul contractului cu CAS, cat si in regim cu plata
  • Efectueaza trimiteri argumentate catre alti specialisti sau investigatii
  • Interpreteaza rezultatele investigatiilor medicale in limita competentelor detinute
  • Examinari ecografice (in cazul in care detine competenta)
  • Respecta confidentialitatea actului medical
  • Respecta intimitatea fiecarui pacient
  • Respecta programul de lucru
Beneficii:
Salariu motivant, program de cabinet 7 ore/zi, cabinet spatios, modern, dotat cu aparatura utila diagnosticului, mediu de lucru extrem de placut, oportunitate de a exercita profesia medicala la standarde inalte de calitate.
Conditiile financiare se discuta numai in cadrul interviului.

Va alaturati unei echipe formata din urmatoarele specialitati:
Medicina interna
Endocrinologie
Cardiologie
Urologie
ORL
Ortopedie pediatrica
Dermatovenerologie
Imagistica (ecografii)
Laborator - analize cu recoltare zilnica

Family Clinic, furnizor de servicii medicale private in zona de nord a Bucurestiului, este o clinica moderna care reuneste, intr-un loc primitor, specialisti de incredere si o echipa dedicata profesiei.

Unul dintre cei mai cunsocuti furnizori de servicii medicale private din zona, clinica ofera consulatii in diverse specialitati (medicina generala, medicina de familie, medicina interna, cardiologie, urologie, ginecologie, pediatrie, endocrinologie), investigatii de laborator si imagistice (toata gama de ecografii), aflandu-se in contract atat cu CAS Ilfov cat si cu societati de asigurare medicala privata.

Expirat
MEDIC MEDICINA DE FAMILIE  -  FAMILY CLINIC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles