Publicat 28 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iul 2019 | Expiră 29 Iul 2019

MEDIC LABORATOR/ BIOLOG/BIOCHIMIST/CHIMIST

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

MEDIC DE LABORATOR
Descriere job:
Cerințe:
- Studii - diplomă de medic de laborator clinic, certificat de liberă practică valabil
Descrierea activității:
- Colaborează cu toate departamentele laboratorului
- Are în subordine angajații din laborator
- Asigură sistemul de management al calității din laborator pe baza procedurilor stabilite, implementate și menținute
- Contribuie la întocmirea documentației pentru RENAR și pentru contractele cu CAS.
- Participă la analizele de management ale clinicii și propune soluții de îmbunătățire a calității laboratorului
- Participă ca auditor la activitățile de audit intern cât și la activitățile de urmărire a acțiunilor corective și preventive;
- Stabilește acțiunile corective pentru activitatea desfășurată în laborator
Beneficii:
- mediu de lucru modern și profesionist;
- oportunități de dezvoltare personală și profesională;
- posibilitatea de evoluție profesională rapidă în funcție de performanță;
- pachet salarial motivant.

Aplică online sau trimite-ne CV-ul pe adresa office@evamedical.ro

Cerințe: Biolog/ Biochimist/Chimist

- Studii - diplomă de specialitate, certificate de liberă practică valabile
- Verifică calibrările conform sistemului calității;
- Interpretează rezultatele conform procedurilor;
- Instruiește și îndrumă asistentele din laborator;
- Asigură validarea tehnică a rezultatelor;
- Rezolvă problemele care pot apărea în activitatea de laborator;
- Anunță urgențele și decide împreună cu medicul șef de laborator necesitatea repetării testelor;
Beneficii:

Descrierea companiei

CLINICA MEDICALA

LABORATOR ANALIZE MEDICALE

www.evamedical.ro

Expirat
MEDIC LABORATOR/ BIOLOG/BIOCHIMIST/CHIMIST  -  ELSE MEDICAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles