Publicat 24 Feb 2019 | Expiră 27 Mar 2019

Medic Dentist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- medic dentist cu minim 2 ani experienta;
- persoana dinamica si motivata, dornica a se perfectiona si dezvolta continuu, atat profesional cat si personal;
- bune abilitati de comunicare cu pacientii, colegii si colaboratorii firmei;
- abilităti de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Activitati de asistenta stomatologica.
Profilaxie
Odontologie
Endodontie
Protetica
Chirurgie

SMILEX este un cabinet stomatologic in Sibiu, cu personal medical format din specialisti cu experienta indelungata. SMILEX ofera servicii medicale de inalta calitate si este dotat cu echipamente de ultima generatie.

Expirat
Medic Dentist  -  SMILEX IULIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles