Publicat 01 Iul 2021 | Reactualizat 31 Iul 2021 | Expiră 01 Aug 2021

MEDIC DENTIST/STOMATOLOG

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Calitatile unui candidat ideal:

-Abilitatile de comunicare sunt importante
-Dorinta de dezvoltare profesionala
-Dorinta de a invata in permanenta
-Seriozitatea si politetea
-Abilitatea de a lucra in echipa
-Nu este necesara experienta in domeniu

Descrierea jobului

Beneficiile jobului sunt:
-Contract de colaborare sau contract individual de munca
-Program de 8 ore
-Salariu fix(2000 lei) si procent din incasari
-Aparatura,asistenta medicala si materiale asigurate
-Posibilitatea de a invata in permanenta lucruri noi sub atenta supraveghere a celor experimentati
-Pacientela foarte numeroasa
-Pentru detalii si informatii suplimentare puteti apela tel.0786182353

Clinica stomatologica Andent a fost infiintata in 1993 si dispune de 15 sali de tratament situate in doua puncte de lucru,2 sali de radiodiagnostic,laborator de tehnica dentara propriu,aparatura moderna (inclusiv microscop pentru tratamente endodontice).Echipa de medici ofera servicii complete de implantologie,protetica,chirurgie orala,endodontie,ortodontie,pedodontie si radiologie dentara.

Expirat
MEDIC DENTIST/STOMATOLOG  -  CLINICA STOMATOLOGICA ANDENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles