Publicat 22 Dec 2017 | Reactualizat 12 Ian 2018 | Expiră 21 Ian 2018

Medic dentist medic stomatolog Franta

14 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba franceza

Candidatul ideal

Seriozitate, capacitati de adaptare si dorinta de a progresa din punct de vedere profesional

Descrierea jobului

Pentru o cariera reusita de medic stomatolog sau dentist in Franta, va insotim pas cu pas si garantam reusita dumneavoastra
-formare la sistemul de sanatate
-perfectionare limba franceza
-pregatire pentru interviul la colegiu
-finantare,
-organisare, gestiune, fiscalitate, contabilitate
-asistenta in vederea relocarii personale si familiale

Va propunem numai proiecte personalizate, aplicati la anunt

Va multumim !

Descrierea companiei

CARIERE MEDICALE IN FRANTA
Asistenta pentru relocarea in Franta
Cabinete dentare Franta
Medici stomatologi Franta
Medici dentisti Franta

Medic dentist medic stomatolog Franta  -  EUROPE MEDICAL CONSULTING FRANCE