MECHANICAL ENGINEERING SPECIALIST

LIFE IN JOB SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm Inginer mecanic pentru unul din partenerii noștrii, în Brăila, o companie ce se ocupă cu ingineria instalațiilor industriale și civile, construcții integrate, întreținere instalații și eficiență energetică.
Ești candidatul ideal dacă:
  • Deții diplomă universitară în Inginerie Mecanică;
  • Cunoști limba engleză ( scris și vorbit);
  • Ai abilități de comunicare și organizare;
  • Ai minim 10 ani experiență în domeniu;
  • Ai cunoștințe tehnice profunde ale sistemelor mecanice în infrastructuri și clădiri;
  • Ai cunoștințe Autocad, MS Office, MS Project și instrumente specifice de proiectare.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor fi:
  • Obții o înțelegere detaliată a domeniului de lucru al contractului și a documentelor ( desene, scheme) ale disciplinei mecanice care gestionează interfețele dintre protocolul de lucru al contractului și sarcina terților, înțelegerea secvențelor de construcție și calendarul proiectului;
  • Îndeplinești cerințele tehnice stabilite în documentația contractuală;
  • Verificați, comentați și aprobați proiectarea disciplinei emise de proiectant;
  • Identificați soluții de inginerie valorică și optimizare a designului.
Ce îți oferim?
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă de profesioniști, un colectiv dinamic și prietenos;
  • Pachet salarial atractiv.

LifeIn Job este o agentie de recrutare, selectie si leasing de personal.

Pentru detalii, accesati www.lifeinjob.ro.

Bld. Eroilor de la Tisa, nr.37/A, etaj 1, Timisoara, Jud. Timis. Tel: 0748121277; Tel/ Fax: 0256-432102

Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 5 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos