MECANIZATOR UTILAJE AGRICOLE

PLANTAGRO COM - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

PLANTAGRO COM . a fost înfiinţată în anul 2001 si înglobeaza întreg spectrul de activităţi agricole: de la asigurarea inputurilor, asistenţă tehnică de specialitate până la valorificarea recoltei.
Societatea noastra activeaza in peste 21 de judete din Romania. Motivat de dezvoltarea rapida a organizatiei suntem in cautarea unui nou angajat pentru pozitia de MECANIZATOR UTILAJE AGRICOLE , ce va desfasura activitatea in localitatea VASLUI , jud VASLUI , in cadrul firmei MOLDAGRI SRL ( grup cu PLANTAGRO COM SRL ).

- experienta pe tractor /combina si pe alte utilaje reprezinta un avantaj ;- permis cat B;
- experienta in lucrarile agricole: arat,discuit,semanat,prasit,recoltat;
- experienta cu utilaje performante;
- abilitati de lucru in echipa si autonom;- sa fi o persoana dinamica,serioasa si responsabila;

Descrierea jobului

OFERTA
Pachet salarial motivant, mediu de lucru dinamic, oportunitati de dezvoltare a carierei ;
Publicat 29 iun. 2021 Reactualizat 29 iul. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos