Mecanici/electricieni auto Volvo Group Trucks service Arad

Volvo Group Trucks Romania 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Volvo Group Trucks Romania, reprezentantul în România al brandurilor de camioane Volvo şi Renault, continuă dezvoltarea reţelei de service la nivel național. Pentru centrul service din Arad, Volvo Group Trucks Romania angajează mecanici si electricieni auto.

Mecanic auto
Profil ideal:
• Diplomă mecanic auto
• Minimum 2 ani experienţă într-o poziţie similară

Electrician auto
• Diplomă de electrician auto

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Execută lucrări de diagnosticare, întreţinere preventivă şi reparaţii conform comenzii de lucru

• Execută lucrări de diagnosticare computerizată și reparații conform diagramelor electrice

INFORMAȚII DESPRE DATELE PERSONALE
Pentru a vă putea administra profilul de utilizator și/sau aplicația (inclusiv eventuale documente aferente), suntem nevoiți să vă procesăm datele personale.
Grupul Volvo respectă integritatea individului și vă procesează datele personale într-un mod sigur și în conformitate cu legile în vigoare privind protecția datelor personale.
Vă rugăm să citiți aici https://www.volvotrucks.ro/content/dam/volvo/volvo-trucks/markets/romania/Cariere/Recruitment%20Privacy%20Notice.pdf “Notificarea privind datele personale în vederea recrutării”.

Grupul Volvo este unul dintre cei mai importanti producatori mondiali de camioane, autobuze, echipamente de constructii si motoare marine si industrial.
Volvo Group Trucks Romania furnizeaza soluţii complete de transport pentru clienţi profesionişti şi cu cerinte ridicate, oferind o gamă completă de camioane, de mediu si mare tonaj, Volvo si Renault, servicii de intreţinere şi reparaţii, piese originale de schimb, soluţii telematice, cursuri de perfecţionare şoferi, precum si servicii financiare.
Pentru atingerea obiectivelor noastre este esențial să atragem, să dezvoltăm și să păstrăm oamenii potriviti.
Publicat 10 Aug. 2022 Reactualizat 7 Sept. 2022 Expiră 9 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.